Od dawna brakowało mi seksu. Wcześniej – jeszcze jak byłam z Piotrem – kochałam się regularnie. Ale od naszego rozstania nie miałam żadnego faceta. A minęło już pół roku. Do tego zaliczam się do kobiet, które kochają seks więc pewnego dnia postanowiłam zacząć działać. Zastanawiałam się skąd mam wziąć faceta skoro nie chadzam do klubów i tym podobnych miejsc. I wtedy koleżanka podsunęła mi pomysł. Kazała zacząć szukać w internecie i zapewniła, że wtedy na pewno coś znajdę. I tak trafiłam na stronę, która reklamowana rozmowy erotyczne dla osób szukających nowych i ekscytujących doznań. Takie usługi jak erotyczne czaty czy sex telefony wydawały mi się wcześniej raczej czymś pozbawionym sensu. No ale czego nie robi się, aby znowu poczuć coś między nogami. Przejrzałam ofertę kilkunastu facetów i w oko wpadł mi jeden. Wysłałam nieśmiałego smsa. Nie chciałam od razu dzwonić. To miał być przecież mój pierwszy sex telefon. Odpisał bardzo szybko i od razu dał mi do zrozumienia, że szuka fizycznego kontaktu i nie interesują go długie rozmowy o niczym.

Najpierw miałam ochotę uciekać, ale stwierdziłam, że w sumie taki jasny układ mnie też odpowiada. Przecież szukałam seksu, a nie miłości. Zgodziłam się żeby zadzwonił, a nasza rozmowa od razu przybrała właściwy ton. Miał w głosie coś, co sprawiało, że w moich majtkach od razu robiło się mokro. Nawet nie myślałam, że rozmowa może tak na mnie działać. Zawsze wydawało mi się, że podnieca mnie tylko dotyk. Namiętne sex rozmowy sprawiły, że jeszcze lepiej poznałam siebie, swoje ciało i jego reakcje. Nasze pogadanki były intensywne, soczyste i częste. Za którymś razem zaproponował żebyśmy przenieśli się do świata realnego. Najpierw się bałam. W końcu nie mogłam mieć przecież pewności z kim tak naprawdę rozmawiam. Z drugiej strony chciałam zaryzykować. I tak właśnie zrobiłam, tej decyzji nie żałuję do dzisiaj. Spotkaliśmy się w hotelu. Czekał na mnie w pięknie urządzonym pokoju. Kiedy weszłam, siedział wygodnie na fotelu, a jedynym jego ubraniem był ręcznik owinięty na biodrach. Na sam jego widok w moich majtkach zrobiło się naprawdę mokro.

Podszedł do mnie, a kiedy wstawał jego ręcznik spadł. Moim oczom ukazał się jego wielki penis, który już był gotowy do tego żeby zatopić się w mojej cipce. Miałam ochotę się na niego rzucić. Dawno nie reagowałam tak na żadnego faceta. Podszedł do mnie i zaczął namiętnie całować. Jednocześnie szybko mnie rozbierał. Nim się obejrzałam, stałam przed nim całkiem naga. Nie przestając mnie całować, zatopił swoje palce w mojej cipce, która była już cała mokra. Zaczął nimi poruszać. Najpierw robił to wolno i delikatnie. Każdy kolejny ruch był szybszy, mocniejszy i bardziej intensywny. Czułam, że jeśli nie przestanie, to za chwilę będę szczytować. Nie był łaskawy. Doprowadził mnie do samego końca tylko palcami. Jednocześnie cały czas mnie całował, co i raz schodząc niżej i koncentrując się na moich sutkach, które były już bardzo twarde i nabrzmiałe. Wiedziałam, że to dopiero początek naszej nocnej zabawy. Nasze erotyczne rozmowy przerodziły się w namiętny seks, do którego regularnie wracamy.

Fantastyczna przygoda w internecie sex anonse porno

5/5 - (12 votes)
Categories: sex historie

0 Comments

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.