Zbliżały się wakacje, a ja nie miałem żadnych planów, a raczej funduszy na ich realizację.
W sąsiednim bloku mieszkała Antonina, bogata emerytka, która pół życia spędziła w Kanadzie. Pieniędzy miała jak lodu, mieszkanie o podwyższonym standardzie, super furę i modne ciuchy. Babulinka była dobrze po sześćdziesiątce, wyglądała jednak młodziej niż moja matka.
Starałem się uczciwie zarabiać na własne wydatki, jednak tym razem uległem namowom kumpli, którzy wpadli na pomysł, by wyciągnąć od Antoniny nieco kasy metodą „na wnuczka”. Mnie przydzielono funkcję odbiorcy, miałem iść do babci jako przyjaciel jej wnuka i odebrać kasę.
Maciek powiedział przez telefon, że miał stłuczkę i musi zapłacić 20 tysięcy. Z rozmowy z Antoniną wywnioskowaliśmy, że jej wnuczek ma na imię Robert. Odczekaliśmy półgodziny, po czym poszedłem do mieszkania Antoniny. Co z Robusiem? – zapytała staruszka otwierając drzwi. W jej oczach widać było udawane przerażenie. Był to moment, gdy powinienem wziąć nogi za pas i uciekać. Brnąłem jednak dalej.
– Mieliśmy stłuczkę, tzn. Ma.. Robert miał stłuczkę, skasował drogą furę, gościu zażądał dwudziestu kawałków, jeśli nie damy, zgłasza sprawę na policję. Wina ewidentnie była Roberta, nie wywinie się od kratek. Mówił, że jedyna nadzieja w pani….

– Oj ten mój Robuś, zawsze taki nieostrożny i nieprzewidywalny. Poczekaj chwilę, zaraz dam pieniążki – to powiedziawszy Antonina wyszła do innego pokoju, pozostawiając mnie samego. Rozejrzałem się po salonie, był gustownie urządzony, stylowe meble, piękne obrazy.
Mógłbyś tu przyjść chłopcze! Nie mogę otworzyć komody, drzwiczki się zatrzasnęły – usłyszałem głos Antoniny. Wszedłem na górę, otworzyłem drzwi sypialni i… zamarłem. Na łożu z baldachimem leżała Antonina bez ubrania. Jej ciało było nieco zwiotczałe, ale wciąż ponętne. Poczułem, że mój penis zaczyna pulsować. Staruszka uśmiechnęła się szeroko, po czym przywołała mnie do siebie. Nie wiedziałem, co mam zrobić, nigdy nie uprawiałem seksu, tym bardziej z kobietą w wieku mojej babci. Antonina wstała i podeszła do mnie, energicznym ruchem zdzierając ze mnie ubranie. Nie potrafiłem zaoponować. Kobieta pchnęła mnie na łoże i zaczęła masować moje klejnoty. Poczułem, ze przechodzi przeze mnie fala przyjemności.

Następnie wzięła mojego penisa do ust i zaczęła ssać. Nie wiedziałem, co zrobić w tej sytuacji, byłem całkowicie bierny.
Antonina, niczym wzorowa nauczycielka, kierowała moimi ruchami, tłumacząc, co powinienem zrobić. Lizałem jej cipkę, po raz pierwszy czułem smak kobiety. Potem Antonina siadła na mnie okrakiem i zaczęła ujeżdżać niczym rumaka. Trysnąłem w najmniej oczekiwanym momencie. Na deser wziąłem ją od tyłu, ucząc się seksu i zadowalając kobietę.
– Nieźle ci poszło jak na pierwszy raz. Nie mam wnuków, wiem, że to podpucha. Nie jestem złośliwa, mam też swoje potrzeby. Możemy zawrzeć układ, dam ci pieniądze, nawet to dwadzieścia kawałków, ale będziesz mnie regularnie odwiedzał w wiadomym celu. Ty zarobisz, ja nie zbiednieję, oboje będziemy zadowoleni – powiedziała Antonina ściskając mojego penisa. Wiedziałem, że muszę się zgodzić, ale nie żałuję tej decyzji. Mam modne ciuchy, kilka gadżetów i doświadczenie większe niż moi koledzy.

Na wnuczka wakacje - ostre sex sperma opowiadania

4.6/5 - (19 votes)

0 Comments

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.