Długo czekałam na ten poranek. To był właśnie ten dzień, kiedy miałam sprawdzić, czy Fabulous Breasts naprawdę działa. Powiększenie piersi było bowiem moim marzeniem od dawna. Mój biust nigdy nie zachwycał swoją wielkością. Wiedziałam też, że Michał wolałby żebym miała jednak większy biust. Niby nic nie mówił, ale wystarczyło na niego popatrzeć, kiedy widział mnie nago. Miesiąc nie było go w domu – delegacja. W tym czasie stosowałam krem Fabulous Breasts – na powiększanie biustu. Wreszcie przyszła pora na to, aby sprawdzić ich działanie. Kiedy wszedł do domu zobaczył mnie ubraną tylko i wyłącznie w seksowną koszulkę, która kończyła się zaraz za moją pupą. Pod nią miałam skąpe stringi, które ponętnie podkreślały moje pośladki. Wiedziałam, że moje piersi są wyraźnie większe. Stały się pełniejsze, bardziej krągłe. Poprawiła się też ich jędrność. Nawet nie musiałam patrzyć w lustro żeby wiedzieć, że są większe. Wystarczyło spojrzeć na wyraz twarzy Michała. Od razu zostawił torby i podszedł do mnie.

Już dawno nie witał się ze mną tak intensywnie i mocno. Jego usta przylgnęły do moich, a jego język zaczął penetrować ich wnętrze, szukając jednocześnie mojego języka. W tym czasie jego jedna ręka silnie ściskała pośladek, a druga wędrowała właśnie do piersi. W pewnym momencie moje usta zostały same, a on – niby od niechcenia rzucił – jak to się stało, że są takie duże? Tylko się uśmiechnęłam, nic nie powiedziałam i całowałam go dalej. W pewnym momencie wzięłam go za rękę i pociągnęłam do naszej sypialni. Nie bronił się. Widziałam, że ma na mnie ochotę tak wielką jak nigdy. Jednym ruchem pozbawił mnie mojej koszulki. Ja rozpięłam jego spodnie. Kiedy tylko się zsunęły, moim oczom ukazał się wielki, naprężony penis, który tylko czekał na to, aby się we mnie zanurzyć. Nie mogłam jednak nie skorzystać z moich dużych piersi – powiększanie biustu okazało się przecież skuteczne.

Uklęknęłam przed nim i wzięłam swoje piersi w dłonie. Od razu wiedział o co mi chodzi – wiem, że zawsze o tym marzył. Podszedł do mnie bliżej i ułożył swoją męskość między moimi piersiami. Zaczął rytmicznie się poruszać, a ja ściskałam biust tak, żeby mógł je naprawdę dobrze poczuć. Widziałam, że to mu się naprawdę podoba. Nie mogłam jednak dopuścić żeby nasz seks zakończył się tylko na tej akcji. Wstałam i oparłam się o łóżko, wypinając się do niego tyłem. Zawsze lubił tą pozycję. Tym razem jednak on stwierdził, że będzie inaczej. Chciał widzieć moje piersi. Położył się na łóżku i dał znak, że mam go dosiąść. Błyskawicznie zatopił się w moim wnętrzu. Dosiadłam go niczym prawdziwego ogiera. Galopowałam po nim, jak nigdy dotąd, a moje piersi falowały z każdym najmniejszym ruchem mojego ciała. Sutki były wyraźnie widoczne. Widziałam w jego oczach prawdziwy zachwyt. Jeszcze kilka ruchów i zalał moje wnętrze swoją ciepłą spermą. Widziałam, że jest spełniony. Ja też byłam. To był naprawdę wspaniały seks, taki, którego dawno już nie przeżyłam. Powiększanie piersi okazało się być naprawdę bardzo skuteczne.

Namiętne powitanie sex anonse uwielbiam ten sex

4.7/5 - (11 votes)
Categories: sex historie

0 Comments

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.