Sex był dla mnie bardzo ważnym elementem życia. Współżyć zaczęłam wcześnie, miałam wówczas piętnaście lat, mieszkałam z matką i wujkami. Jeden z nich postarał się o to, abym polubiła sex.
Niczego nie świadoma brałam prysznic. Niespodziewanie do łazienki wszedł wujek Marek. Był przystojny, nawet mi się podobał, kilka lat młodszy od mojej matki. Pachniał wodą kolońską i szczerzył białe zęby w szerokim uśmiechu. Zawsze byłam odważna i bezwstydna, więc nie robiłam afery z tego, że pojawił się w łazience w takim a nie innym momencie.
– No mała, zaczynasz być kobietą. Faceci pewnie na ciebie lecą – powiedział lustrując mnie od stóp do głów. Odsunął ruchomą część natrysku, mógł więc mnie swobodnie oglądać.
– Na razie leci na mnie tylko woda – zażartowałam i właśnie w tym momencie wujek Marek znalazł się obok mnie. Był całkiem nagi, pierwszy raz w życiu widziałam męskiego penisa, w dodatku w pełnej gotowości. Wujek delikatnie chwycił moje piersi i zaczął je pieścić. Jego dłonie były szorstkie, co mnie nawet nie dziwiło – pracował w budowlance. Po chwili zaczął pieścić mnie jeżykiem.

Najpierw całował szyję, potem piersi, by po chwili zsunąć się niżej. Instynktownie rozchyliłam uda, język wujka Marka był gorący i zwinny. Jęczałam z rozkoszy, gdy nagle uświadomiłam sobie, że w mieszkaniu powinna być mama.
– Spokojnie mała, mama jest u fryzjerki – powiedział wujek i znów wrócił do pieszczot. Moje jęki zamieniały się w krzyki rozkoszy.
– Czas sprawdzić, czy hiszpańska mucha faktycznie tak dobrze bzyka – powiedział wujek, po czym wziął mnie na ręce i zaniósł do mojego pokoju. Wygodniej byłoby w sypialni mamy, wiedziałam jednak, że wujek robił wszystko, by nie zostawiać śladów. Ja też tego chciałam, ale bałam się tej muchy. „Czy on chce mi coś tam wkładać?” – myślałam z przerażeniem.
– Wujku, a o jakiej musze ty mówisz, co ty chcesz zrobić… Czy… czy.. ty … coś mi tam… włożysz? Jakąś zabawkę w kształcie muchy? – pytałam nieśmiało.
– Spokojnie mała, zabawkę włożę, ale całkiem bezpieczną i na pewno nie w kształcie muchy. Wiesz, co to afrodyzjaki?
– Nie…
– To taka pomoc dla dorosłych – powiedział wujek i intensywnym ruchem znalazł się w mojej cipce.

Poczułam ostry ból, który po chwili zaczął ustępować. Wujek poruszał się rytmicznie, raz po raz pieszcząc moje piersi. Od tej pory często spotykaliśmy się pod nieobecność mamy, brał mnie w różnych miejscach i pozycjach. Bardzo lubiłam nasz sex.
Po jakimś czasie wujek zniknął z naszego życia, a ja – szukając zastępstwa – spotykałam się z różnymi facetami, żaden jednak nie dorównał wujkowi Markowi.
Czasami zdarzało się, że mój aktualny partner miał problemy z erekcją. Zauważyłam, że faceci się tego wstydzą. Starałam się jednak spokojnie wytłumaczyć, by stosowali afrodyzjaki dostępne w sex shopach takich jak afrodyzjaki.pl, lub w aptekach. Czasami sama wybierałam jakiś afrodyzjak i dyskretnie dodawałam kilka kropel do drinka czy kawy, licząc tym samym na ostry sex. Ostatnio odkryłam afrodyzjak o nazwie johimbina. Jeśli wierzyć ulotce, ma on wiele zalet – poprawia potencje, korzystnie wpływa na erekcję, a przy tym działa także odchudzająco.
Tak się składa, że mój aktualny partner ma kilka nadprogramowych kilogramów – może uda się połączyć przyjemne z pożytecznym?

Napalony wujaszek - opowiadania porno wujek ostry sex

4.5/5 - (12 votes)

0 Comments

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.