Nigdy nie wyobrażałam sobie, że mogłabym skorzystać z seks ogłoszenia, ponieważ uważałam, że seks bez miłości jest bez sensu. Nie byłam w stanie pojąć jak mogłabym tak bardzo zbliżyć się z mężczyzną, do którego niczego nie czuje. Pociąg fizyczny był dla mnie równoznaczny z pociągiem psychicznym. Cały czas jednak wysłuchiwałam opowieści moich znajomych o tym, jak to przeżyły największy orgazm w swoim życiu z zupełnie nieznajomymi facetami i zaczęłam się nad tym zastanawiać. W tym czasie byłam samotna, ale miałam za sobą już kilka związków i podczas żadnego z nich nie doświadczyłam niestety orgazmu. Im więcej o tym myślałam tym większy ogarniał mnie smutek i rozczarowanie. W końcu się przełamałam i zdecydowałam, że nadszedł czas na zrobienie czegoś wyłącznie dla siebie. Znalazłam stronę, na której kobiety i mężczyźni zamieszczali swoje sex anonse i szukałam. Zajęło mi to całą noc, ale byłam pewna, że znalazłam idealnego kandydata na takie spotkanie. Zadzwoniłam do niego następnego dnia. Był bardzo miły, a kiedy powiedziałam mu, że nigdy nie chodziłam na takie seks randki zapewnił, że się mną odpowiednio zajmie.

W wieczór kiedy mieliśmy się spotkać bardzo długo się przygotowywałam, bo po prostu chciałam wyglądać idealnie. Spotkaliśmy się w jego mieszkaniu, które było wypełnione świecami. Byłam zachwycona, tym bardziej, że mój wybranek okazał się naprawdę przystojnym mężczyzną. Zaprowadził mnie do sypialni i powiedział, że właśnie zaczyna się najlepsza noc mojego życia, po czym zaczął rozpinać moją sukienkę. Kiedy poczułam jego delikatne palce na moich plecach poczułam dreszcz, który był tylko zapowiedzią zbliżającej się rozkoszy. Stojąc przed nim w samej bieliźnie czułam się wciąż niepewnie, ale jednocześnie bardzo chciałam aby mnie dotykał i pieścił. Poprosił bym usiadła na brzegu łóżka i uklęknął przede mną. Ściągnął moje majtki i zaczął całować moje nogi delikatnie je rozchylając. Każdy jego pocałunek wzmagał moje podniecenie i niecierpliwość. W końcu doszedł do mojej szparki, a ja mimowolnie się położyłam aby móc lepiej doświadczać jego pieszczot. Jego delikatne muśnięcia i dotyk jego języka doprowadzały mnie do całkowitej rozkoszy.

Nigdy czegoś podobnego nie czułam, a przecież nawet jeszcze nie zaczęliśmy się tak naprawdę kochać. I wtedy to poczułam. Jakby fala gorąco ogarnęła całe moje ciało, które pod jej wpływem się wygięło, a ja przez chwilę nie wiedziałam gdzie jestem. Dopiero po chwili zorientowałam się, że to jest właśnie orgazm, a ja żyłam bez niego tyle lat. Kiedy się ocknęłam, mój kochanek uśmiechał się uroczo, a ja przyciągnęłam go do siebie i poprosiłam aby we nie wszedł. Zrobił to bardzo delikatnie sprawiając mi jeszcze więcej rozkoszy. Tego wieczoru doświadczyłam orgazmu jeszcze dwa razy i byłam wdzięczna samej sobie za to, że zdecydowałam się na wypróbowanie tej sex oferty. I chociaż nadal liczę na to, że kiedyś uda mi się połączyć miłość z pełnym doznań seksem to póki co, raz na jakiś czas szukam ciekawych ogłoszeń tego typu. Może nie zawsze jest tak idealnie jak za pierwszym razem, ale niczego nie żałuję.

Niezapomniany orgazm sex historie orgazm kobiety

4.6/5 - (14 votes)
Categories: sex historie

0 Comments

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.