Moje życie z pozoru wydaje się być bardzo dobre i uporządkowane. Mam świetną żonę, dobrą pracę, niezły samochód. Mieszkamy w dużym domu, mamy już dwójkę małych dzieci – większość ludzi stwierdzi pewnie, że zrealizowaliśmy z żoną wszystkie możliwe cele życiowe. W rzeczywistości nie było jednak tak różowo; jak to często bywa w życiu, również w naszym przypadku w pewnym momencie zaczęły pojawiać się pewne problemy. Dotyczyły one przede wszystkim naszego życia łóżkowego. Nie zrozumcie mnie źle, Karolina – moja żona – od zawsze była dla mnie piękna. Poznaliśmy się jeszcze w liceum, i już jako nastolatek uwielbiałem jej ciało. Kiedy zaczęliśmy być ze sobą, przez wiele lat cieszyłem się nim i nigdy nie było tutaj mowy o jakiejkolwiek nudzie. W pewnym jednak momencie, po wielu latach związku, taka nuda się pojawiła. Nawet nie zauważyliśmy kiedy staliśmy się dla siebie bardziej oschli niż wcześniej i straciliśmy wzajemne zainteresowanie sobą. Postanowiliśmy jednak, że koniecznie musimy z tym coś zrobić. Karolina miała piękne ciało i wspaniałą figurę, ale natura nie obdarzyła jej zbyt dużym biustem.

Nigdy nie przeszkadzało mi to w szczególny sposób, ale ona często twierdziła, że to właśnie przez jej małe piersi straciłem w końcu zainteresowanie nią. Postanowiła więc zrobić mi niespodziankę. Zaczęła szukać w internecie, na czym polega obecnie powiększanie biustu i jakie środki mogą jej zapewnić dobre efekty. Mówiła mi o takich zamiarach. Starałem się ją przekonać, że z jej biustem wszystko jest w porządku, ale nie słuchała. Sposoby na powiększenie biustu stały się niemalże jej obsesją – jakby za wszelką cenę postanowiła zapewnić sobie duże i jędrne piersi. Na szczęście nie interesowała się żadnymi zabiegami chirurgicznymi, które w mojej opinii tylko by ją oszpeciły. W końcu znalazła sposób na skuteczne powiększenie piersi. Zainteresowała się specjalnym preparatem o nazwie perfect biust. Znalazła go w internetowym sklepie: http://biust.sklep.pl, który posiadał bardzo dobre opinie klientów. Moment na skorzystanie z tego był świetny, bo musiałem akurat służbowo wyjechać na ponad miesiąc.

Nie spodziewałem się jeszcze, co spotka mnie po powrocie do domu. Karolina wysłała dzieci do swoich rodziców na weekend i przygotowała dla nas romantyczny wieczór. Postarała się, żebym nie widział jej przez cały dzień od swojego powrotu. Czekałem więc na nią w sypialni, w otoczeniu nastrojowych świec i przy spokojnej muzyce. Kiedy wreszcie weszła, prawie ugięły się pode mną nogi. Ubrana w seksowną bieliznę, prezentowała się tak pięknie, jak zawsze. Z jedną jednak różnicą – z biustonosza wylewał się duży, jędrny biust który wprawił mnie w prawdziwy zachwyt. Powoli rozebrałem ją do naga, nie mogąc oderwać oczu od jej nowych piersi. Kiedy rzuciłem ją na łóżko, zacząłem je całować i obmacywać, jakbym pierwszy raz w życiu był z jakąkolwiek kobietą. Nawet kiedy w nią wszedłem moje ręce cały czas spoczywały na jej wspaniałych piersiach. Przyznam, że nie spodziewałem się aż takich efektów. Powiększenie piersi Karoliny pomogło nam zatem w pokonaniu nudy w naszym życiu łóżkowym. Do dziś jestem bardzo wdzięczny mojej żonie, że zdecydowała się na coś takiego.

Jak pokonaliśmy nudę w naszym związku? ostry sex opowiadania

4.7/5 - (27 votes)

0 Comments

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.