Rodzina Michała miała wyjechać na kilka dni z miasta ponieważ mieli coś bardzo ważnego do załatwienia. Chodź początkowo Michał miał z nimi jechać to w ostatniej chwilki jego plany się zmieniły z powodu studiów i musiał zostać na miejscu. W domu została tylko jego 32 letnia ciotka, która była kuzynką jego ojca i mieszkała z nimi na co dzień. Była rozwódką i pracowała jako nauczycielka w miejscowej szkole.

Po powrocie ze szkoły nie chcąc przeszkadzać swojej ciotce, która lubiła popołudniowe drzemki wszedł cicho do domu. Otworzył drzwi swoim kluczem i ukradkiem udał się do sypialni, gdzie znalazł ciocię Basię leżącą całkiem nago na kanapie z wyraźnie wilgotną i pobudzoną cipką.

To było coś szokującego! Szybko wybiegł z domu i zadzwonił dzwonkiem. Ciocia Basia obudziła się, w pośpiechu włożyła na siebie majtki, stanik i owinęła się ręcznikiem po czym zeszłą na dół otworzyć drzwi. Michał czuł się onieśmielony patrząc na nią ponieważ nigdy wcześniej nie widział kobiety nago. To znaczy, widział laski w internecie na stronach porno, ale w realnym życiu – nigdy!

„Właśnie szłam pod prysznic! Musisz stać w tych drzwiach tak długo?!” Odpowiedział stanowczym tonem:

„Dobrze, ja też chcę iść się teraz wykąpać! Idę do mojego pokoju.”

„W porządku, skorzystam z drugiej łazienki.”

Michał zamknął drzwi w łazience i zaczął masturbować się wyobrażając sobie jak jego ciotka uprawia z nim seks. Ciocia Basia wróciła prosić o ręcznik i usłyszała jak Michał się masturbuje. Weszła do swojej łazienki i krzyknęła:

„Michał! Michał! Możesz tu podejść na moment, proszę!?”

Michał zatrzymał rękę, od pasa w dół owinął się ręcznikiem i poszedł w kierunku łazienki w której znajdowała się cioci Basia. Gdy był już pod drzwiami spytał się czy może wejść.

„Wchodź!”

Był podekscytowany, gdy zobaczył ją w samych majtkach i biustonoszu. Ciocia powiedziała:

„Pospiesz się, pomóż mi obmyć oko, dostało mi się tam mydło.”

Michał wziął ją za rękę, podprowadził do umywali i skierował głowę bliżej kranu, by móc opłukać jej oczy. Kiedy skończył Basia powiedziała:

„Dziękuję bardzo.” I przytuliła go do siebie.

Nagle Michał odsunął się od niej i powiedział:

„Twój biustonosz drażni moją skórę.”

Nie mówiąc nic więcej złapał ją za ręce, skierował je na dół i odpiął biustonosz, który upadł na podłogę. Jego ciotka miała ładne i okrągłe cycki. Wzięła go za rękę i umieściła ją na swojej lewej piersi, po czym zamknęła oczy. Michał szybko się rozkręcał i po chwili nie tylko dotykał jej piersi ale także lizał je i całował.

Po krótkiej chwili objął ją mocno dwoma rękoma, podniósł do góry i rzucił na łóżko w sypialni.

Basia uniosła nogi do góry i gdy Michał miał już ściągać z niej bieliznę ciocia zatrzymała go i powiedziała:

„Dopiero co przyszedłeś ze szkoły i musisz być bardzo zmęczony. Połóż się a ja zrobię resztę kochanie.”

Maciek nie protestował i położył się na łóżku. Basia ściągnęła jego bieliznę, z pod której ukazał się twardy i gotowy do akcji penis. Ciotka Basia od dawna nie miała prawdziwego fiuta w dłoni, więc gdy chwyciła go swoimi rękoma była zachwycona i bardzo pobudzona. Najpierw mocno ssała go przez kila minut, po czym obróciła się plecami do niego i usiadła na jego twarzy. Michał łapczywie lizał i pieścił ustami jej cipkę gdy ona w tym samym czasie ssała jego kutasa i pchała głęboko do gardła.

Po chwili Basia zsunęła się w dół i włożyła fiuta do swojej mokrej i rozpalonej cipki. Jeździła na jego penisie jak dżokej jeździ na koniu. Prawdziwa zabawa zaczęła się w tedy, gdy Michał obrócił ją na plecy i zapominając o swoim zmęczeniu zaczął pieprzyć ją jak zawodowy sprinter. Za każdym razem wchodził kutasem do samego końca z pełną siłą i prędkością. Basia zaczęła krzyczeć i jęczeć z rozkoszy a Michał zwolnił na chwilę by odpocząć od tego morderczego tępa.

Leżeli przez chwilę na łóżku powoli wykonując płynne i spokojne ruchy by przyspieszyć na moment i poczuć dreszcze, które towarzyszyły im podczas osiągania orgazmu.

Ciocia Basia i Michałem leżeli razem w łóżku aż do wieczora, kolejny seks był już bardziej stylowy i innowacyjny. Pieprzyli się w różnych stylach – od tyłu, na kanapie, na podłodze, a penis Michała wchodził wszędzie tam gdzie tylko się dało. Ciocia Basia pozwoliła włożyć kutasa nawet w jej dupę.

Michał następnego dnia wziął sobie wolne od szkoły i pieprzył ciotkę Basię przez cały dzień. Ta dojrzała suka wiedziała jak przekonać biednego chłopca do studiowania tego co wcześniej było dla niego nie znane.

Gdy Rodzice Są Bardzo Daleko opowiadania erotyczne

4.6/5 - (70 votes)

0 Comments

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.